Graphic Art Underground
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Graphic Art Underground
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 malarstwo czy malowanie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kasius
Junior member
Junior member
Kasius


Liczba postów : 28
Team : non
SOTW : non
OvO : non
Registration date : 04/03/2007

malarstwo czy malowanie Empty
PisanieTemat: malarstwo czy malowanie   malarstwo czy malowanie Icon_minitimeCzw Mar 08, 2007 5:35 pm

Mam nurtujace pytanie,

przegladalem tutoriale, prawie wszystkie prace na tym forum, i nasunelo mi sie pytanie, czy korzystacie z gotowych c4d, renderow itp itp. i poddajecie to potem filtrom, efektom, naświtlaniu, przycimnianiu???
Powrót do góry Go down
Kumek
Junior member
Junior member
Kumek


Male
Liczba postów : 32
Team : HotFuzz
SOTW : non
OvO : non
Registration date : 01/03/2007

malarstwo czy malowanie Empty
PisanieTemat: Re: malarstwo czy malowanie   malarstwo czy malowanie Icon_minitimeCzw Mar 08, 2007 6:49 pm

częśc uzywa gotowych czesc nie ja w swoich pracach robie roznie
Powrót do góry Go down
suic
God is a Dj
God is a Dj
suic


Liczba postów : 87
Age : 35
Team : HotFuzz
SOTW : 00
OvO : 00
Registration date : 17/02/2007

malarstwo czy malowanie Empty
PisanieTemat: Re: malarstwo czy malowanie   malarstwo czy malowanie Icon_minitimeCzw Mar 08, 2007 7:26 pm

dokladnie tak jak Kumek powiedzial, zalezy na co i jaka prace robisz, ja w wiekszosci sam wszystko robie, jedyny wyjatek to praca nr. 3 w mej galeri ostatnia seria Smile
Powrót do góry Go down
Kasius
Junior member
Junior member
Kasius


Liczba postów : 28
Team : non
SOTW : non
OvO : non
Registration date : 04/03/2007

malarstwo czy malowanie Empty
PisanieTemat: Re: malarstwo czy malowanie   malarstwo czy malowanie Icon_minitimeCzw Mar 08, 2007 11:32 pm

aha ok, pytam dlatego ze ja raczej jestem czlowiekiem ktory zajmuje sie szkicowaniem i rysowaniem, nie chcem aby moje slowa byly odebrane jako krytyka poniewaz nia nie beda, to tylko punkt widzenia, wiele z tutoriali i prac jakie ogladalem sa robione w tym samym stylu, ja tak to widze byc moze moj punkt widzenia wynika z braku dostatecznej wiedzy i umiejetnosci.

I nie bede ukrywal ze niektore prace oglada sie jak ciekawe malarstwo, widac duzo pracy wlozeonej w wiele z nich,
natomiast niektore oglada sie jak prace "Jasia z 1B", mimo duzego zaawansowania technicznego.

p.s. czy to sie kwalifikuje na render lub "c4D"
malarstwo czy malowanie 2z5ue6v
Powrót do góry Go down
suic
God is a Dj
God is a Dj
suic


Liczba postów : 87
Age : 35
Team : HotFuzz
SOTW : 00
OvO : 00
Registration date : 17/02/2007

malarstwo czy malowanie Empty
PisanieTemat: Re: malarstwo czy malowanie   malarstwo czy malowanie Icon_minitimeCzw Mar 08, 2007 11:41 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





malarstwo czy malowanie Empty
PisanieTemat: Re: malarstwo czy malowanie   malarstwo czy malowanie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
malarstwo czy malowanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Graphic Art Underground :: Hyde Park :: Spam-
Skocz do: